Mapa witryny

Opinie

9/1/2017 | Komentarze: 17
Proszę o wpisywanie swoich komentarzy o firmie. Cenimy sobie wszystkie uwagi, także krytyczne.

Kategorie: Opinie

Komentarze

Wacław Drygalewicz.   9/5/2017

Posiadam małą firmę zajmującą się przetwórstwem warzyw i owoców w której miałem problemy z gryzoniami i owadami. Po podpisaniu umowy z panem Łusiakiem problem został rozwiązany. ZHS monitoruje i zabezpiecz przed zagrożeniami sanitarnymi moją firme.Polecam.

Zakład Higieny Sanitarnej   10/5/2017

Dziękuję Panie Wacławie za wyrażenie swojej opinii. Jest ona dla nas inspiracją w dalszym dążeniu do poprawy świadczonych przez naszą firmę usług.
Z poważanie Krzysztof Łusiak.

Izabela Lipczyńska   27/5/2017

Jestem właścicielką pensjonatu w którym w ubiegłym sezonie pojawiły się pluskwy i karaczany. Był to dla mnie poważny problem gdyż spodziewałam się przyjazdu gości którzy poczynili rezerwację. Szukając wykonawcy natrafiłam w internecie na stronę Zakładu Higieny Sanitarnej. Pan Krzysztof po zapoznaniu się z moim problemem przyjechał niezwłocznie i wykonał zabieg dezynsekcji. Dezynsekcja została wykonana bardzo skutecznie gdyż od tej pory nie widać żadnych szkodników. Mogę śmiało polecić innym którzy mają podobny problem.

Zakład Higieny Sanitarnej   28/5/2017

Pani Izabelo, cieszy mnie że mogłem Pani pomóc i dziękuję za pozytywną opinię. Jednocześnie pragnę poinformować państwa że chemiczny zabieg dezynsekcji to jest ostateczność. Aby skutecznie zapobiegać zagrożeniom potrzebne jest właściwe i systematyczne monitorowanie które pozwoli w porę zidentyfikować i wyeliminować zagrożenie.
Z poważaniem Krzysztof Łusiak.

Tadeusz Wilczyński   9/6/2017

Zakład nasz, w którym jestem managerem, zajmuje się produkcją artykułów spożywczych głównie na eksport. W związku z tym stawiane są wysokie wymagania przez odbiorców odnośnie zabezpieczenia higieny sanitarnej i dotyczącej tego dokumentacji. Z Zakładem Higieny Sanitarnej w Chełmie, który posiada Certyfikat CEPA świadczący o międzynarodowych standardach wykonywanych usług, współpracujemy od 2004 roku. To, że dobrze układa się nasza współpraca potwierdza jej długi staż.

Zakład Higieny Sanitarnej   10/6/2017

Dziękuje Panie Tadeuszu za wyrażenie swojego zdania na temat naszej współpracy. Ze swojej strony zapewniam że poczynię wszelkie starania aby nasza współpraca układała się jak najlepiej i trwała jeszcze przez długie lata.
Z poważaniem Krzysztof Łusiak.

Jan Nowacki   25/6/2017

W moim bloku którego jestem administratorem pojawiły się pluskwy. Rozglądając się za wykonawcą dezynsekcji, kolega polecił mi Zakład Higieny Sanitarnej z Chełma. Zabieg został wykonany profesjonalnie i skutecznie. Lokatorzy z którymi rozmawiałem wyrażali się o wykonawcy pozytywnie, a co również ma ogromne znaczenie, cena za wykonaną usługę mieściła się w rozsądnych granicach. W razie podobnych problemów będę korzystał z usług tego wykonawcy i polecam też innym.

Zakład Higieny Sanitarnej   26/6/2017

Dziękuje Panie Janie za dokonany wpis. Jest nam bardzo przyjemnie z tego powodu. Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie i staramy się ją wykonać sumiennie i zgodnie z przyjętymi normami, tak aby usługobiorca był zadowolony z wykonanej usługi.
Z poważaniem Krzysztof Łusiak

Rafał Majewski   20/7/2017

W sezonie letnim prowadzę punkt małej gastronomi w miejscowości wypoczynkowej. Na początku sezonu w moim barze osy ulepiły sobie gniazdo, co skutecznie odstraszało klientów. Szukając pomocy skontaktowałem się z Panem Krzysztofem, który przyjechał niezwłocznie i skutecznie rozwiązał mój problem. Dziękuje Panie Krzysztofie za szybką interwencję i polecam Pana firmę innym potrzebującym podobnej pomocy.

Zakład Higieny Sanitarnej   20/7/2017

Dziękuje Panie Rafale za tych parę słów. Jest mi bardzo przyjemnie przeczytać że mogłem komuś pomóc.
Z poważaniem Krzysztof Łusiak.

Ewelina Jaworska   8/9/2017

W naszej wspólnocie mieszkaniowej pojawił się problem z myszami, co było bardzo uciążliwe. Skorzystaliśmy z usług ZHS. Po zapoznaniu się z tematem Pan Krzysztof podjął odpowiednie działania, które skutecznie rozwiązały nasz problem. Dziękuje w imieniu wszystkich mieszkańców wspólnoty Panu Krzysztofowi za skuteczne i profesjonalne wykonanie zleconej usługi.

Zakład Higieny Sanitarnej   11/9/2017

Dziękuję Pani Ewelino za pozytywną opinię o naszej pracy, którą staramy się wykonywać sumiennie i zgodnie z posiadaną wiedzą.

Witold Tomasik   17/12/2020

Zajmuje się skupem i magazynowaniem zboża. W tym roku pojawiły się w silosach wołki zbożowe. Skontaktowałem się z Panem Krzysztofem który rozwiązał mój problem szybko i skutecznie. Zabieg zwalczania szkodników został przeprowadzony profesjonalnie. Od tamtej pory mogę kontynuować skup zboża nie utrudniając sprzedaż okolicznym rolnikom.

Zakład Higieny Sanitarnej   17/12/2020

Dziękuje Panie Witoldzie za wyrażenie swojej opinii na temat naszej pracy.

Zbigniew Rysiewicz   26/7/2021

Jestem pracownikiem administracji publicznej. W naszym biurze zaistniało podejrzenie że morze być zarażenie koronawirusem COVID-19. W związku z tym zleciliśmy wykonanie dezynfekcji profilaktycznej Zakładowi Higieny Sanitarnej w Chełmie. Zlecenie zostało wykonane sumiennie. Z uwagi na jakość usługi polecam innym potrzebującym.

Zakład Higieny Sanitarnej   26/7/2021

Dziękuje panie Zbigniewie za komentarz na temat jakości naszych usług. Państwa uwagi wiele dla nas znaczą.

uttedydof   20/1/2023

cheap cialis from india Comparisons of adverse effects showed no difference between any agent

Napisz komentarz